SEO - buďte vidět ve vyhledávačích

MĚŘITELNÉ VÝSLEDKY, AUTOMATIZOVANÝ MONITORING POZIC

Co vám kvalitní SEO přinese?

SEO od G Analytic zajistí: více návštěvníků na webu, vyšší kvalitu návštěv, vyšší obrat, vyšší zisk, lepší budování značky ve fulltextových vyhledávačích pomocí poutavých meta popisků. Růst vašeho podnikání. 

seo karlovy vary, plzeň, praha

Zlepšíme pozice i návštěvnost vašeho webu

Klíčová slova zvolíme tak, aby na váš web chodilo maximum potenciálních zákazníků. Zaměříme se na uživatele, kteří mají skutečný potenciál u vás nakoupit zboží nebo služby. 

seo karlovy vary, plzeň, praha

Přivedeme vám nové zákazníky

Díky kvalitě klíčových slov a umístění vysoko ve vyhledávačích získáte více skutečných zákazníků – ne jen hledačů. Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme také UX analýzu. 

Začínáme SEO analýzou

analýza pozic ve vyhledávačích

Analýza pozic ve vyhledávačích

Zjistíme, jak si stojíte na Google, Seznam a ve vyhledávači Bing. Změříme aktuální pozice vašeho webu a sepíšeme příležitosti. Podíváme se na zub také vaší konkurenci – zjistíme, jak si stojí ve vyhledávačích.    

analýza on page faktorů webu

Analýza ON-PAGE faktorů

Provedeme analýzu všech ON-PAGE faktorů, které mají vliv na SEO. Od správné struktury webu, titulků na stránce, struktury nadpisů, rychlosti webu, navigace webu, interního linkbuildingu až po responzivitu. 

analýza obsahu na webu

Analýza obsahu na webu

Jsou vaše texty poutavé a zároveň zajímavé pro vyhledávače z pohledu SEO? Zjistíme to za vás. Zpracujeme vám analýzu obsahu, který nyní na webu nebo eshopu máte. Sepíšeme vám všechny nedostatky do samostatného dokumentu. 

kontrola indexace webových stránek

Kontrola indexace

Jsou všechny stránky vašeho webu nebo eshopu ve vyhledávačích? Velmi často se stává, že nejsou a proto vás najde mnohem méně potenciálních zákazníků. Proto provedeme komplexní audit indexace vašeho webu ve vyhledávačích. 

odhalení chyb na webu

Odhalení technických chyb

Podrobíme váš web nebo eshop komplexní analýze, která odhalí případné technické chyby. Tyto chyby vám srozumitelně sepíšeme pro jejich následné odstranění.

analýza zpětných odkazů

Analýza zpětných odkazů

Odkazují na váš web či eshop kvalitní zpětné odkazy? Odkazy, které mají váhu a reálný vliv na to, jak vysoko se ve vyhledávačích zobrazujete? Změříme tyto odkazy. 

Návrh strategie a implementace

Nastavení strategie, cílů a měření

Vytvoříme strategii pro SEO, která bude kopírovat celkové byznys cíle vaší firmy. Zvolíme cíle, kterých chceme dosáhnout (například konkrétní pozice klíčových slov). Zvolíme přístup k vyhodnocování cílů – monitoring/data. Dále vyhodnocování růstu návštěvnosti a obratu/zisku.  

SEO úpravy na webu

Samotná optimalizace probíhá v předposlední fázi celého procesu SEO. Klíčová slova implementujeme na web a odstraníme technické nedostatky webu. Poslední fází je nastavení monitoringu pozic a průběžné drobné úpravy v případě, že se pozice začnou mírně propadat. 

Automatizovaný monitoring pozic ve vyhledávačích

Zapomeňte na ruční a zdlouhavou kontrolu pozic ve vyhledávačích. Náš systém to udělá za vás a jednou týdně budete mít k dispozici přehled všech klíčových slov i jejich pozic (zlepšení/propad). Ušetříme vám čas i peníze a vyděláme více. Specializujeme se na SEO v regionech: Karlovy Vary, Plzeň, Cheb, Sokolov. 

O nás

Chomutovská 752/16, 360 10 Karlovy Vary - Rybáře
Bankovní účet: 2601413790/2010
IČ: 06959377. zapsáno: u Krajského soudu v Plzni, spisová značka C36045

© 2019 G Analytic s.r.o.