Platíte hodně za průměrné výsledky?

V ROCE 2018 JSME NAŠIM KLIENTŮM UŠETŘILI TÉMĚŘ MILIÓN

K čemu je marketingový audit?

ODPOVĚDI NA ČASTÉ DOTAZY KLIENTŮ
Icon Image

Odhalíme slabiny i příležitosti

Marketingový audit vám zodpoví dvě základní otázky: "Kde jsou nejslabší místa marketingové strategie"? "Jaké příležitosti mohu využít a zvýšit tržby"? Pomocí auditu tedy přesně zjistíme, kde Vám peníze utíkají. A také jak vydělat více pomocí marketingu. 

Icon Image

Zpracujeme marketingový audit

Hodně našich klientů postupem času zjistí, že marketing nevědomky dotují. Že jim ve skutečnosti marketing nevydělává téměř nic nebo naopak prodělává. Celý marketingový audit opřeme o situační analýzu, jejíž součástí je také přesné spočítání PNO - podílu nákladů na obratu. Chcete vědět na korunu přesně, jak je na tom váš marketing? Máte správně nastavené potřebné metriky pro měření? 

Icon Image

Smutná fakta z praxe

V České republice bohužel stále působí velké množství firem, které upřednostňují vlastní zisk před zájmy zákazníků. Typický příkladem jsou firmy prodávající předražené a velmi často nic nepřinášející zápisy v on-line katalozích firem. Také vysoký počet marketingových agentur fakturuje zákazníkům za práci, kterou ani neudělají. Zbavíme vás nefunkčních služeb, které vás stojí zbytečné peníze. 

Audit online marketingu

Google Analytics

Napojíme na váš web Analytics a zkontrolujeme jejich nastavení. Pokud používáte jiný měřící nástroj, využijeme ho. Proměníme čísla ve srozumitelné informace. 

PPC reklama

Audit Google Ads vám pomůže zjistit, které kampaně a klíčová slova fungují nejvíce a které nejméně. Audit obsahuje také kompletní ověření nastavení PPC účtů v Google Ads a Sklik. 

Sociální sítě

Součástí marketingového auditu jsou i sociální sítě Facebook a Instagram. Využíváte potenciál sociálních sítí na maximum? 

Emailing

Máte správně nastavené měření emailových kampaní? Vhodně provedenou segmentaci kontaktů? Zjistíme to za vás. 

Zbožové srovnávače

Heureka, Zboží, Favi či Biano. Všechny tyto vyhledávače zboží podrobíme detailnímu auditu. Nevynecháme žádný detail. Zvýšíme váš obrat ze srovnávačů. 

Displayová reklama

Reklamní bannery, remarketing, retargeting a další.  Zkontrolujeme správné napojení do Google Analytics či jiného systému a předáme vám komplexní vyhodnocení efektivity reklam. 

Potkáme se?

Potřebujete více informací? Napište nám nebo zavolejte. Vstupní konzultace marketingového auditu je zdarma v délce od 30 do 60 minut. 

Kdo využil marketingového auditu?​

G analytic reference
G analytic sro reference
g analytic zkušenosti emko nábytek
G analytics reference a zkušenosti
zkušenosti s firmou g analytic
reference G-Analytic Simply Invest
G analytic zkušenosti
g analytic lokální marketing reference hotel bergof

90+ dalších, spravujeme 98 aktivní účtů v Google Analytics. 

O nás

Chomutovská 752/16, 360 10 Karlovy Vary - Rybáře
Bankovní účet: 2601413790/2010
IČ: 06959377. zapsáno: u Krajského soudu v Plzni, spisová značka C36045