Chcete nové zákazníky díky lokálnímu marketingu?

93 % LIDÍ HLEDÁ PRAVIDELNĚ FIRMY VE SVÉM OKOLÍ

Fakta o lokálním marketingu

0
%
Lidí hledá pravidelně místní a lokální firmy
0
%
Lidí nakoupí do 48 hodin od nalezení místní firmy
0
%
Lidí se vrátí, pokud budou nadšení se službami

Začneme analýzou

Icon Image

Audit lokálního marketingu

Nejprve se podíváme, jakým způsobem podporujete svůj lokální marketing. Pokud nepoužíváte Google Analytics, napojíme je na váš web zdarma. Provedeme audit všech internetových kanálů i případné podpory offline marketingu (letáky, tištěná inzerce apod.). Proměříme vám  lokální marketing do hloubky a všechna data roztřídíme do srozumitelné podoby. Pokud už Analytics máte, zjistíme, jestli je máte správně nastavené a propojené s potřebnými nástroji. Získáte kompletní přehled o tom, co vám funguje a kde naopak utíkají peníze. 

Icon Image

Průzkum trhu/konkurence

Aby váš lokální marketing fungoval na 100 %, je důležité znát trh i konkurenci - ne jen podle jména, prodejny či webu. Proto zjistíme silné i slabé stránky vaší konkurence z pohledu marketingu i působení v  regionu. Podíváme se, kde a jak vaše konkurence propaguje a najdeme příležitosti pro účinnou reklamu. V rámci průzkumu také zjišťujeme, jak konkurence pracuje například s Firmy.cz nebo Google Moje Firma (rovněž i Sklik a Google Ads). Také zde získáte dokonalý přehled o aktivitách všech konkurentů v regionu. 

Icon Image

Vyhodnocení dat a průzkumu

Data i poznatky o trhu a konkurenci ucelíme a převedeme je do lidské řeči, které budete rozumět. Výsledkem je přehledná prezentace, která kombinuje text, snímky obrazovky i přehledné grafy. Celá analýza je vaše. Analýzu použijeme následně při přípravě strategie lokálního marketingu. 

Připravíme lokální marketing

optimalizace google my business

Google Moje Firma

Optimalizaci firemního zápisu na Google máme v malíku. Upravíme váš profil pro maximální dohledatelnost, aby vám přiváděl pravidelně nové zákazníky do provozovny.

lokální marketing google ads

Google Ads

Zpracujeme průzkum konkurence a klíčových slov. Nastavíme vám lokální kampaně na Google Ads tak, že vás budou kontaktovat jen skuteční zájemci o vaše služby nebo zboží.

Firmy.cz

Zkontrolujeme, jestli je váš zápis na Firmy.cz správně nastavený. Provedeme audit placených kampaní, optimalizujeme a napojíme je do Google Analytics. Přivedeme vám zákazníky.

Seznam Sklik

Také Sklik od Seznam.cz hraje u lokálního marketingu svoji roli. Pokud již Sklik používáte, zkontrolujeme všechny vaše kampaně. Pokud ne, nastavíme vám kampaně, které vám vydělají.

Lokální SEO

Lokální SEO zvýší pozice vašeho webu ve vyhledávačích. Pomocí optimalizace zvýšíme návštěvnost vašeho webu o desítky až stovky procent. Vaše firma bude ve vyhledávačích nepřehlédnutelná.

Facebook

Chcete více fanoušků na Facebooku i vyšší dosah příspěvků v regionu? Vytvoříme pro vaši firmu strategii na míru. Vytvoříme také placené kampaně se přesným zacílením na konkrétní region i zákazníky.

Lokálně jsme pomohli

G analytic zkušenosti
g analytic lokální marketing reference hotel bergof
g analytic zkušenosti emko nábytek
g analytic zkušenosti zákazníků doubská lékárna
zkušenosti s firmou g analytic
g analytic sro reference lokální marketing

+ 67 dalších.

O nás

Chomutovská 752/16, 360 10 Karlovy Vary - Rybáře
Bankovní účet: 2601413790/2010
IČ: 06959377. zapsáno: u Krajského soudu v Plzni, spisová značka C36045