Obchodní manažer Karlovy Vary nebo Praha

Ztratil ses v davu?

ROZŠIŘUJEME Tým o dalšího parťáka

“Máš vlastní vize, ale nemáš prostor je realizovat? Cítíš se jako v kleci? U nás budeš mít prostoru, kolik budeš chtít. Budeš spolu s námi vládnout marketingu pevnou rukou. Vyděláš si v průměru víc jak 45 tisíc a tvoje práce bude mít smysl. Když budeš pracovat chytře, vyděláš si i mnohem víc.” 

“Budu tvůj hlavní parťák a průvodce do světa marketingu. Jsem zodpovědný za chod firmy i za to, aby byla sranda. Kromě toho jsem i osobní kouč a autor knihy o sebevědomí. Předám ti maximum a budu vyžadovat maximum.” Honza, jednatel

Co budeš dělat?

Akvizice

Budeš uzavírat obchod s firmami. Budovat vztahy se zákazníky. Komunikovat se zákazníky. Obzvláště na budování vztahů dbáme hodně. 

Vzdělávání/růst

V našem oboru je vzdělání velmi důležité. Proto se budeš vzdělávat v oblasti marketingu. A také v oblasti osobního rozvoje. 

Report

Pravidelně budeš reportovat své obchodní případy Honzovi, abyste je společně konzultovali a dotahovali do zdárného konce. Ku spokojenosti obou stran. 

Porady

Budeš se zúčastňovat pravidelných porad, kde se školíme, smějeme, vymýšlíme strategie a motivujeme se navzájem. Budeš absolutní součástí firmy. 

Očekáváme od tebe

Zdravé sebevědomí/vize​

Věříš si a vyzařuje z tebe zdravé sebedůvěra. Znáš se a umíš se sebou pracovat. Máš jasné vize, kolik chceš vydělávat a kam se chceš v životě ubírat. 

Zkušenost

Zkušenost s obchodem pro tebe bude velká výhoda. Pokud zkušenosti nemáš, dokážeš je vyvážit sebevědomím a sebedůvěrou. 

Charakter

Jsi poctivý k sobě i ostatním a držíš své slovo. Je na tebe spolehnutí. Jednáš férově vůči zákazníkům. 

Technickou znalost

Rozumíš si s počítačem, Excelem, Wordem a dalšími užitečnými programy. Pojmy jako chytrý telefon, Instagram a Facebook jsou ti blízké. 

Vše ostatní kolem produktů tě naučíme.

Dáme ti

Fixní plat + provize. Podpora 24/7. Kompletní zaškolení. Úvodní certifikace Google. Práce na IČ. 

Pravidelné školení 1x týdně. Vlastní kancelář v K. Varech. V Praze po zapracování. 

Další benefity a produkty od Apple.

Dobrou náladu

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost G Analytic s.r.o., IČO 06959377, Chomutovská 16, 360 10, Karlovy Vary – Rybáře, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.